Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Zhang

Telefon numarası : 86-18510160891

Free call

2'si 1 Arada Taşınabilir Jet CE Geçti Plazma Kaldırma Makinesi

Min sipariş miktarı : 1set Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : Uluslararası standart paket Teslim süresi : Ödeme yapıldıktan sonra 3-7 iş günü
Ödeme koşulları : L / C, T / T, Western Union, MoneyGram Yetenek temini : Haftada 10 takım
Menşe yeri: Pekin, Çin (Anakara) Marka adı: Sincoheren
Sertifika: CE,Medical CE Model numarası: Plazma

Detay Bilgi

özellik: Gözenek Çıkarıcı, Pigment Kaldırma, Pigmentasyon Düzelticiler Kolları: Plazma sapı + cerrahi sap
fonksiyon: Pigment Kaldırma, Göz Kaldırma teknoloji: Plazma
Ürün adı: Taşınabilir Plazma Cilt Yenileme Tedavisi Güzellik Makinesi Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

CE Geçti Plazma Kaldırma Makinesi

,

CE jet plazma kaldırma makinesi

,

2in1 plazma kaldırma makinesi

Ürün Açıklaması

2 in1 Taşınabilir Jet Plazma Kaldırma Tıbbi Plazma İğnesi Cilt Makinesi Yeni Güzellik Makinesi

 

Plazma nedir?

Plazma lazer değildir, radyo frekansı değildir, ultrason değildir, foton değildir.Katılardan, sıvılardan ve gazlardan farklı olan, oldukça ayrışmış dördüncü koşullu gazdır.

PLASMA BT sistemi, atmosferik basınçlı plazma teknolojisine dayanmaktadır.Doktora özel ve daldırmalı tip olarak ayrılabilen sistem, bağımsız veya her ikisi ile birlikte kullanılabilir ve üst göz kapaklarında, alt göz kapaklarında, kırışıklıklarda, yara izlerinde, cilt iltihabında, yara iyileşmesinde ve ilaç emiliminde etkin bir şekilde kullanılabilir.

 

Plazma Çalışma prensibi:

Atmosferde yüksek frekans, yüksek basınç uygulayarak plazma oluşturma, el aletinin ucuna stabil plazma iyonu verme, biyolojik hücrenin iç ve dış bölgesinde biyokimyasal süreci uyararak stabil ve etkili cilt tedavi mekanizması.

 

Cilt Yenilenmesi için Plazma nasıl çalışır?

Plazma içeren bu enerji, el aletinin ucundan bir kuvars meme aracılığıyla deriye yönlendirilir.Verilen enerji, eski fotohasarlı epidermal hücreleri çıkarmak için cildin yüzeyinde çalışan bir ısıtma eylemi üretir, Plazma tedavisi sırasında cilde salınan termal enerji eşit olarak emildiğinden, tedavi edilen alan inanılmaz kollajen ve elastin rejenerasyonu yaşar. termal enerjiden yararlanarak yüzey yenileme ve gençleştirme etkisi

 

Avantajlar:

1. Cildin hızlı emilimi: TDDS plazma dağıtım teknolojisi, hücre yapışma moleküllerinin (CAM) hızlı açılması, 60-200 kat daha fazla şok üreten, insan emilimi, çözelti anında cilt tarafından emilir.

2. Güçlü dezenfeksiyon ve sterilizasyon: Plazma enerjisi, bakterilerin moleküler yapısının tahribatından kaçınarak ve çeşitli cilt problemlerine neden olmaktan kaçınarak bakterileri dezenfekte etme, etkili bir şekilde yok etme konusunda güçlü bir yeteneğe sahiptir.

3. Anti-oksidasyon: Plazma enerjisi, yaşlanan hücrelerin püskürtme fenomeni yoluyla küçülmesine ve yeniden birleşmesine neden olur ve aynı zamanda melaninin çökelmesini engelleyerek cildi parlak ve parlak bırakır.

4. Açık cilt kanalı: İnvaziv olmayan süper iletkenler, hücreler arasındaki besin akışını arttırır ve kavitasyonu stabilize ederek hücre alımını teşvik eder.Ve ürün emilimini hızlandırmak için hücre zarındaki kanalı açın.
2'si 1 Arada Taşınabilir Jet CE Geçti Plazma Kaldırma Makinesi 0
güzellik plazma duş Güzellik etkisi: Sterilizasyon, Antibakteriyel, bakterisidal, anti-inflamatuar
cerrahi plazma duş Plazma kesme etkisi : Nokta, pigmentasyon, cilt etiketi, benler, siğiller Fraksiyonel etki : İnce kırışıklık, gözenek, yara izi ve cilt yenileme Termal etki : İnce kırışıklık, gözenek, yüz germe ve cilt sıkılaştırma

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sofiacai@sincoheren.com
Christina-cf