Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Zhang

Telefon numarası : 86-18510160891

Free call

Göğüs Masajı Popo Geliştirme Vakum Terapi Makinesi

Min sipariş miktarı : 1 Ambalaj bilgileri : uluslararası standart
Teslim süresi : 5-8 iş günü Ödeme koşulları : L/C, T/T, Western Union, MoneyGram veya diğer
Menşe yeri: Çin Marka adı: Sincoheren
Sertifika: ce Model numarası: vakum terapi makinesi

Detay Bilgi

Vakum Gücü: 45-55cmHg İşlev: Vücut Zayıflama Cilt Kaldırma
Tedavi alanı: Vücut Bacaklar Kollar Karın Kalça Özellik: Popo Kaldırma, Göğüs Büyütme, Göğüs Masajı
Tip: Elektrikli Göğüs Büyütme Pompası Ürün adı: Göğüs Büyütme Makinesi
Vurgulamak:

Popo geliştirme vakum terapi makinesi

,

meme masajı vakum terapi makinesi

,

sincoheren vakum terapi makinesi profesyonel

Ürün Açıklaması

Vakum Terapisi Göğüs Masajı Popo Geliştirme Vakum Makinesi

 

İşlev:

 

Özel olarak tasarlanmış vakum pompası, herhangi bir ağrı ve sağlık tehdidi olmadan, memenin boyutunu ve şeklini veya göğsünü hızlı bir şekilde iyileştirebilir, silikon enjeksiyonu veya itme ve dolgu sutyen içermez, fizyolojik döneme göre doğal ve güzel göğüslere sahip olmanızı sağlar.

 

1. Vakum pompası, yağ partikülünü ve sıvıyı emebilir ve daha sonra meme dokusuna ve hücrelerine girmelerini sağlayabilir, memeyi daha gelişmiş bırakabilir.

 

2. Toksini atın ve lenf sistemini arındırın, cilt gözeneklerini iyileştirin, cildi yeniden oluşturun, mikro dolaşımı iyileştirin, kolajen elastikiyetini artırın, sarkık kasları kaldırın, Kırışıklığa direnin, cildi etkinleştirin, göz torbasını ve çift çeneyi çıkarın, kırışıklık ve telenjiektaziyi ortadan kaldırın ve alt sağlığı tedavi edin.

 

3. Hipofizi ürün hormonuna teşvik edin, kas dokusu elastikiyetini ve lifini artırın, meme elastikiyetini ve yumuşaklığını sürdürün, memeyi kaldırın ve geliştirin, meme şeklini iyileştirin, emme meme ucunu iyileştirmeyi bırakın, tedavi etkisini stabilize edin.

 

4. Yağ asidi dönüşümünü hızlandırın, aşırı yağı güvenli ve etkili bir şekilde çıkarın, ağırlığı azaltın, vücudu inceltin, göbekteki aşırı yağı ortadan kaldırın, bacak şeklini iyileştirin, cildi sıkılaştırın, fırçalama için uygulanabilir, nokta vuruş tedavisi, lenfatik detoksifikasyon, selülitleri tedavi edin , mükemmel vücut konturunu gerçekleştirmek için kalçaları iyileştirin.

 

5. Özel olarak tasarlanmış bu cihaz, silikon enjeksiyonlarına veya ameliyata gerek kalmadan popo boyutunu ve şeklini hızla iyileştirebilir.

Göğüs Masajı Popo Geliştirme Vakum Terapi Makinesi 0

 

Meme Gelişimi:

 

1. Müşterinin ihtiyacına göre göğüs kupasını seçin, bardağı ve aspiratör soketini bağlayın.

 

2. Müşterilerin göğsünü germek için yarı uykuya dalmasına izin verin, memeyi plastik bir bezle örtün, göğsü çökük kişilere uygulamayın.

 

3. Hava basıncı düğmesini fincandaki en yüksek noktaya çevirin, güç düğmesini en alt noktaya çevirin, ardından ilham seçmek için basın ve ritim düğmesini meme kaldırmaya çevirin (veya vücut ritmi 1, vücut ritmi 2 ve meme kaldırmaya basın) dönüşümlü olarak).

 

4. Fincanı göğsün üzerine koyun ve meme ile fincanı birbirine değecek şekilde bırakın.Farklı meme ölçülerine sahip kişilerde, iki tarafı birlikte uygulamadan önce aletin küçük tarafı 5 kez uygulanması önerilir.

 

5. Güç düğmesini zayıftan güçlüye ayarlayın ve ardından müşteriler kendilerini rahat hissedene kadar hava basıncını ayarlayın.

 

6. 20 dakika sonra, hava basınç düğmesini en yüksek noktaya çevirin, kabı çıkarmak için güç düğmesini en alt noktaya çevirin, göğüs dikleştirme kremini uygulayın.

Göğüs Masajı Popo Geliştirme Vakum Terapi Makinesi 1

Özellik Göğüs büyütücüler
Güç 15W(±3W)
Curren 0.08A
Sıklık 50/60Hz
anma gerilimi 100-240V
vakum gücü 45-55cmHg

 

Ritim Masajı Tedavisi (Parmak Ucu Hareket Ettirme):

 

1. Uygun tipte hareketli parmak ucunu seçin, kabı ve inspirasyon soketini esnek tüp ile bağlayın.

2. Hava basıncı düğmesini fincandaki en yüksek noktaya çevirin, güç düğmesini en düşük noktaya çevirin, ardından ilhamı seçmek için güç açık ve işlevsel seçime basın ve ritim düğmesini yüz ritmine veya vücut ritmine çevirin (veya vücut ritmine basın) 1, sırayla vücut ritmi 2, dönüşümlü olarak yüz ritmi I ve 2).

3. Güç düğmesini zayıftan güçlüye ayarlayın ve ardından müşteriler rahat hissedene kadar hava basıncını ayarlayın.

4. 20 dakika sonra, hareket eden parmağı çıkarmak için hava basınç düğmesini en yüksek noktaya ve kuvvet düğmesini en alt noktaya çevirin.

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sofiacai@sincoheren.com
Christina-cf