Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Zhang

Telefon numarası : 86-18510160891

Free call
Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd

Bilimimiz sayesinde dönüştünüz ve dünya sizin dönüşümünüz için daha güzel.

 

  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
  • Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: SINCOHEREN,coolplas,Razorlase,UniChill,MONALIZA No. Çalışanları: 260~300
Yıllık satış: 22 million-29 million Yıl kurulan: 1999
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Sincoheren, 1999 yılında kurulmuş kıdemli bir tıbbi ve estetik ekipman tedarikçisidir. Son 19 yılda, Sincoheren çeşitli tıbbi ve güzellik ekipmanları geliştirmeye odaklanmıştır. Merkezimiz Zhongguancun, Haidian Bölgesi, Pekin'dedir.

 

Çin Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd şirket Profili 0

Yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olarak, Sincoheren, tıbbi aletlerin üretimi ve satışı için sertifikaya sahiptir ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Şirkette Ar-Ge departmanı, satış departmanı, üretim departmanı, kalite kontrol departmanı ve genel yönetim departmanı vb. Sincoheren, ofis binalarının 2/5 aldığı 5000㎡'yi kapsayan büyük tesislere sahiptir. Şu anda 300 çalışanımız bulunmaktadır. Güçlü teknik.abd birinci sınıf hizmete katkıda bulunan Sincoheren, son yıllarda uluslararası pazara hızla giriyor ve Yıllık satışlarımız yüz milyarlarca yuan'a ulaştı.

 

Son 19 yılda, Sincoheren, tıbbi lazer cilt tedavi aleti (Nd Yag Lazer), yoğun darbeli hafif tıbbi cihaz, RF vücut zayıflama makinesi, dövme lazer temizleme makinesi, lazer epilasyon cihazı, fraksiyonel CO2 lazer ekipmanı, coolplas yağ dondurma geliştirmiştir. makine ve HIFU makinesi, Güvenilir kalite ve satış sonrası servis düşünceli, ortaklar arasında bu kadar popüler olmamızın nedenidir.

 

Sincoheren markalarından Monaliza Q-switched Nd:YAG lazer terapi cihazı, Çin'de CFDA sertifikası alan ilk lazer cilt tedavi cihazıdır.

 

Çin Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd şirket Profili 1

Çin Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd şirket Profili 2

 

 

Geçmiş

1999 yılında kurulan Beijing Sincoheren S&T Development co., Ltd, tıbbi ve estetik ekipmanların en büyük ve en eski profesyonel yüksek teknoloji üreticilerinden biridir. Kendi Araştırma ve Geliştirme departmanımız, fabrikamız, uluslararası satış departmanlarımız, denizaşırı distribütörlerimiz ve satış sonrası departmanımız var. Yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olan Sincoheren, tıbbi aletlerin üretimi ve satışı için sertifikaya sahiptir ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Şirkette Ar-Ge departmanı, satış departmanı, üretim departmanı, kalite kontrol departmanı ve genel yönetim departmanı vb. Belirledik. Son 18 yılda Sincoheren, tıbbi Lazer cilt tedavi aleti (Nd Yag Lazer), yoğun darbeli ışık geliştirdi. tıbbi cihaz, RF vücut zayıflama makinesi, dövme lazer silme makinesi, lazer epilasyon cihazı, fraksiyonel CO2 lazer ekipmanı, coolplas yağ dondurma makinesi ve HIFU makinesi. Güvenilir kalite ve satış sonrası hizmet, ortaklar arasında bu kadar popüler olmamızın nedenidir. Biz cilt epilasyon vücut zayıflama tedavi ekipmanları üretiminde uzmanım. Kuma, Coolplas ve Monaliza tanınmış markalarımızdır. Kendi Ar-Ge Departmanımız, Fabrikamız, Uluslararası Satış Departmanımız, Yurtdışı Distribütörlerimiz ve Satış Sonrası Departmanımız bulunmaktadır. Cihazlarımız IPL serisi, Lazer serisi, RF serisinden KUMA Body Shape serisine, Ultrasonik Kavitasyon, Elit ve LED-PDT vb.'ye kadar çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca Müşterilerin isteklerine göre OEM ve ODM hizmetleri de sağlamaktayız. Sincoheren her zaman yenilik ve faydaya önem vermiş ve müşterilerin ürün geliştirme sürecinde her unsuru mükemmelleştirmelerine yardımcı olmuştur.

Çin Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd şirket Profili 0

Hizmet

 

Sincoheren'in hizmet sistemi 3 bölümden oluşmaktadır: satış bölümü, dini talimat bölümü ve satış sonrası bölümü.

 

1. Satış Departmanı

Satış departmanında, üyelerin yaklaşık% 80'i lisans veya üstü derecelere sahiptir. Bu bölüm, güzellik ekipmanlarımızı potansiyel alıcılara tanıtmak, müşterilere en uygun modelleri önermek ve müşterilere pazar araştırması, fayda analizi yapmak için yardımcı olmak için ayarlanmıştır. ve tanıtım planlaması, vb.

 

 

2. Klinik Enstrüman Departmanı

Bu departman, müşterilere makine kurulumu ve işletimi ile ilgili yaygın sorunlara cevap vermek ve dincal tedavi gibi dini eğitimler vermekten sorumludur.

 

 

3. Satış Sonrası Departmanı

Yurtiçi ekip ve denizaşırı ekip olmak üzere ikiye ayrılan satış sonrası ekip, 26 deneyimli profesyonelden oluşmaktadır. yeni makineyi test edin, çalıştırma talimatları sunun, ekipmanı kontrol edin ve onarın ve düzenli olarak bir iade ziyareti yapın. Bu bölümde birkaç Doktora ve Yüksek Lisansımız var.

 

Çin Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd şirket Profili 0

Ekibimiz

Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd.,19 9 9'da kurulmuş olup, tıbbi ve estetik ekipmanların en büyük ve en eski profesyonel yüksek teknoloji üreticilerinden biridir. Kendi Araştırma ve Geliştirme departmanımız, fabrikamız, uluslararası satışlarımız var. departmanlar, yurtdışı distribütörler ve satış sonrası departmanlar. 4 uluslararası satış departmanı bulunmaktadır. Avrupa Departmanı, Güneydoğu Asya Departmanı, Orta Doğu Departmanı, Amerika Departmanı. Bu, tüm dünyadaki müşterilerimize izin verir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

lisa@sincoheren.cn
Christina-cf