Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Zhang

Telefon numarası : 86-18510160891

Free call
Üretim hattı
  • Sincoheren Fabrikası
  • Sincoheren Fabrikası
  • Sincoheren Fabrikası
  • Sincoheren Fabrikası

Beijing Sincoheren Science and Technology Development Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

Sincoheren fabrikası, Guanglian Endüstri Parkı, Pekin Yizhuang Ekonomik ve Teknik Geliştirme Bölgesi'nde yer almaktadır. ISO9001: 2008 ve ISO13485: 2012 kalite yönetim standartlarını geçmiştir.

 

Fabrikada, güç kaynağı cihazları, katı hal lazer cihazı, yoğun darbeli ışık cihazı ve radyo frekans cihazı vb. için üretim hatlarına sahibiz. Her makine modeli için her yıl on binlerce ekipman seti yapılabilir. estetik ekipmanımızın kalitesini ve doğru teslimat süresini sağlamak için eksiksiz bir kalite kontrol sistemi ve ERP yönetim yöntemi getirdik.

 

Sincoheren, müşterilerin kendi lazer güzellik ekipmanlarının görünümünü, işletim sistemini ve diğer parçalarını özelleştirmelerine izin vermek için OEM ve ODM hizmeti sunmaktadır.

 

 

OEM / ODM

Sincoheren, müşterilerin kendi lazer güzellik ekipmanlarının görünümünü, işletim sistemini ve diğer parçalarını özelleştirmelerine izin vermeleri için OEM ve ODM hizmeti sunar.

Ar-Ge

Güvenilir bir tıbbi ve estetik ekipman tedarikçisi olan Sincoheren, MIT, Lincoln Üniversitesi, Çin Havacılık ve Havacılık Akademisi, Pekin Teknoloji Enstitüsü, Changchun Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve Kuzey Çin Optik ve Elektronik Enstitüsü ile uzun vadeli işbirliği kurmuştur. .Ayrıca dünya çapındaki fotoelektrik transfer profesörleriyle istikrarlı bir şekilde işbirliği yaptık.

 

Sincoheren'in 200'den fazla dış işbirliği uzmanı, profesör ve doktoru var. Personel ekibimiz için 37 yüksek teknolojili yetenek ve 36 profesyonel teknisyen topladık. Lisans veya üzeri lisans derecesine sahip 80 kişi ve Yüksek Lisans derecesi almış 42 kişi var. veya üzeri. Sincoheren'in araştırma ve geliştirme personeli toplam sayının %30'unu oluşturmaktadır.

 

Sincoheren'in Ar-Ge ekibi, optik, yazılım, devre, mekanik, endüstriyel tasarım ve kalite kontrol ekiplerinden oluşmaktadır. ve 2011. Ayrıca bu dönemde 12 teknisyen ve kozmetik lazer ekipmanını modifiye ettik ve yükselttik, 14 yeni program geliştirdik ve 7 tekniği üretime dönüştürdük. Xenon lambanın ön yanma, yüksek akım deşarjının teknik zorluklarını aştık , ve IGBT koruması, vb. Kalp yetmezliğini tedavi etmek için ozonu kullanma ve donmuş yağı kesme konusunda yeni geliştirdiğimiz tekniklerimiz dünya lideri seviyeye ulaştı.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

lisa@sincoheren.cn
Christina-cf