Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Zhang

Telefon numarası : 86-18510160891

Free call

2022 yeni Magnetolith Manyeto Terapi Manyetoterapi Ekipmanları

March 31, 2022

hakkında en son şirket haberleri 2022 yeni Magnetolith Manyeto Terapi Manyetoterapi Ekipmanları

EMTT, büyük ölçüde risksiz ve yan etkisi olmayan bir yöntemdir.Bir hasta olarak terapiyi çok rahat bulacaksınız: Terapi döngüsü, siz tamamen giyinik durumdayken ağrılı bölgenin üzerine yerleştirilmiştir – doğrudan cilt teması gerekli değildir.

Aktif ve pasif kas-iskelet sistemi bozuklukları, dünya çapında en yaygın ağrı (kronik veya başka türlü) nedenidir.Bu bozukluklar, sırt ağrısı ve osteoartritin yanı sıra tendon ve eklem iltihabı gibi tipik spor yaralanmalarını içerir.Bu koşullardan muzdarip insanlar genellikle günlük yaşamlarında önemli kısıtlamalar ve düşük yaşam kalitesi yaşarlar.

Ekstrakorporeal Manyetotransdüksiyon Terapisi (EMTT), bu durumların tedavisi için özel olarak geliştirilmiş non-invaziv bir prosedürdür.Etkili transdüksiyon gücü olarak da bilinen daha yüksek salınım frekansı ve manyetik alan gücü ile diğer manyetik alan tedavisi biçimlerinden farklıdır.Bu özelliklerin vücuttaki iyileşme süreçlerini artırabileceğine inanılmaktadır.

Bu web sitesinde Ekstrakorporeal Manyetotransdüksiyon Terapisi ve size nasıl yardımcı olabileceği hakkında bilgi bulacaksınız.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

lisa@sincoheren.cn
Christina-cf